fbpx
medikal çevirimedikal çevirimedikal çevirimedikal çeviri

Tıbbi ve Medikal Çeviri

medikal redaksiyon

Medikal Çeviri Redaksiyon Copy-editing Proofreading Content Editing Paraphrasing

Bilimsel makale, yayın, proje ve çalışmalarınızın medikal çeviri ve redaksiyon hizmetleri, tamamı tıp doktorlarından oluşan tecrübeli editör kadromuz tarafından yapılmaktadır. Medikal alandaki çalışmalarınızın hassasiyetini göz önünde bulundurarak, çalışmalarınız çift kontrollü olarak yapılmaktadır. Yani çevirisi tamamlanan çalışmanız, son adımda baş editörümüz tarafından son kontrolleri yapıldıktan sonra sizlere sunulmaktadır.

Dergi yayını konusunda da aynı titizlikle yürüttüğümüz medikal çeviri ve redaksiyon işlemleri, çalışmanızı hakem değerlendirmeleri için dil açısından kusursuz hale getirmeyi amaçlamaktadır. Böylelikle siz çalışmanıza odaklanırken, UniTranslate ekibi, medikal çeviri ve redaksiyon hizmetlerinizi en uygun biçimde hazırlamaktadır. Siz de çalışmanızı tamamlayıp, Google Akademik‘teki yerinizi hemen alın.

Müşterilerimize en doğru ve kaliteli hizmeti sunmak, UniTranslate misyonuyla birebir bağdaşmaktadır. Bu sebeple, çalışmalarınızı garanti altına alarak, aldığınız hizmetten memnun kalmazsanız UniTranslate, size ücretsiz editing hizmeti sunmaktadır. Böylelikle bu hassas alandaki çalışmalarınız “sıfır hata” ile sonuçlanmaktadır.

Gizliliğiniz bizim için de önemlidir. UniTranslate sitesinden almış olduğunuz tüm hizmetler, gizlilik koşullarımız gereği saklı tutulmakta ve üçüncü şahıslar ile paylaşılmamaktadır.

Dilerseniz medikal çeviri metninizi adresinize kargo yoluyla alabilirsiniz. Teklif formunda size uygun kriterleri seçerek hem en uygun kaliteyi hem de en uygun fiyatı elde etmiş olursunuz. Belgenizin aciliyeti söz konusu ise, teslim tarihinin üstündeki “acil” teslim seçeneğini işaretleyerek, en kısa sürede belgenizi teslim alabilirsiniz.

Projeleriniz için site üzerinden ücretsiz teklif alabileceğiniz gibi, info@unitranslate.net adresine çalışma ile ilgili detayları yazıp, belgenizi göndererek teklif alabilirsiniz.

medikal çeviri

MEDİKAL REDAKSİYON HİZMETLERİMİZ

 • COPY-EDITING

  Çevirisi yapılmış akademik makale ve metinleriniz editörlerimiz tarafından, dilin doğru kullanım düzeyine göre değerlendirilerek, çift kontrollü veya ileri seviye düzenlemesi yapılır. Eseriniz dil bilgisi hataları, anlatım bozuklukları ve yazım yanlışlarından arındırılıp; syntax (söz dizimi), noktalama işaretleri ve tüm dil kuralları göz önünde bulundurularak dil açısından kusursuz hale getirilir.

 • PROOFREADING

  Alanına hakim tercümanımız tarafından çevirisi yapılan makaleniz, sonraki aşamada copyediting hizmetiyle dil hataları giderilerek, yayından önceki son aşama olan proofreading hizmetine tabi tutulur. Böylelikle makalenizin son kontrolleri yapılarak, dilsel kalitesi son seviyeye erişmesi sağlanır.

 • CONTENT EDITING

  Editörümüz, makaledeki bazı cümle veya paragrafları yeniden yazabilmektedir. Makaledeki belirgin hataları giderebilir ancak asıl amacı, belgenin mantıklı olmasını sağlamak, sözcük dağarcığını azaltmak ve belirsizlikleri netleştirmek için uzmanlık ve sezgilerini kullanmaktır.

 • PARAPHRASING

  Metniniz orijinal anlam ve bütünlüğü bozulmadan; farklı kelime, tümce ve cümleler kullanılarak yeniden yazılmaktadır. Synonym (eş anlam), kelime değerleri ve  dilsel alan gibi anlam bilim kurallarına uyularak yazılması gerektiği için ileri düzey İngilizce yeterliliğine sahip editörlerimiz tarafından yapılmaktadır.

medikal çeviri